Vitajte na Liptove !

Región horného Liptova poskytuje mnoho príležitostí na zábavu a aktívnu dovolenku spojenú s turistikou, lyžovaním alebo návštevou blízkych aquaparkov a termálnych kúpalísk. Poúkame Vám ubytovanie v tichom prostredí na južnom okraji obce Demänová. Táto lokalita je vstupnou bránou do demänovskej Doliny a lyžiarskeho strediska Jasná a je dobrým východiskovým bodom pre výlety do Nízkych, Vysokých aj Západných Tatier.

K domu patrí aj slnečná terasa, rozľahlý trávnik, ohnisko a altánok so záhradným nábytkom. Za pozemkom tečie riečka Demänovka, za ktorou sa nachádzajú už len lesy chránenej krajinnej oblasti Bodické rybníky. Parkovanie je bezproblémové na uzatvorenom parkovisku hneď pri dome.

Okolie ponúka dostatok možností športových, turistických aj kultúrnych zážitkov v lete aj v zime, za slnka aj za dažďa.

Zoznámte sa s našou ponukou a príďte si k nám oddýchnuť.

Pokiaľ Vám naše ubytovanie z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje a chcete stráviť dovolenku na Liptove, skúste web www.hauzi.sk. Pokiaľ by ste radi mali nablízku Demänovské jaskyne, stredisko Jasná a Nízke Tatry, vyhovie vám ubytovanie Demänovská dolina. A ak by ste po pobyte v horách radi zrelaxovali pri vode, ubytovanie Tatralandia v známom aquaparku vaše očakávania nesklame.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
Eva a Peter


© 2010 Apartmány Eva | blue | braun | orange